Filtruj

Praca Gastronomiczny - Będzin

91-93 z 93 ofert pracy

Pomoc kuchenną Katowice-ligota

KUBAKUBA
Katowice

Poszukuję osoby na stanowisko pomoc kuchenna do lokalu gastronomicznego. Praca w godzinach 9-17 Katowice - Ligota Więcej informacji pod nr 79*****17...

25.05.202425.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

REFERENT DS. GASTRONOMII

NEMO - WODNY ŚWIAT DĄBROWA GÓRNICZA SP. Z O.O.NEMO - WODNY ŚWIAT DĄBROWA GÓRNICZA SP. Z O.O.
Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków: Prowadzenie gospodarki magazynowej, prowadzenie rozmów i przygotowanie ofert dla klientów indywidualnych oraz firmowych, wyceny imprez, fakturowanie usług gastronomicznych, przygotowanie sal na imprezy, koordynowanie i nadzór imprez, przyjmowanie i wydawanie towarów na poszczególn...

24.05.202424.05.2024

Szef kuchni

WIEJSKA CHATKAWIEJSKA CHATKA
Katowice

Restauracja z Katowic o profilu regionalnym zatrudni kucharza.Poszukujemy osoby na stanowisko kucharza w restauracji w Katowicach: - z doświadczeniem min. 3 letnim (kuchnia polska i śląska)- z wykształceniem gastronomicznym- samodzielnych- dobrze zorganizowanych i dokładnych- energicznych- pozytywni...