Filtruj

Praca Gastronomiczny - Kamienica

31-33 z 33 ofert pracy

Restauracja Koku Sushi zatrudni Kucharza z doświadczeniem lub bez.

HUBERTHUBERT
Myszków

Hej! Ze względu na dynamiczny rozwój naszej firmy poszukujemy nowej osoby do zespołu! Jesteś osobą komunikatywną? Lubisz gotować i nie boisz się nowych wyzwań? Potrafisz pracować pod presją czasu i w grupie? To szukamy właśnie Ciebie! KUCHARZ - SUSHI MASTER Nie musisz mieć doświadczenia, wszystki...

27.02.202427.02.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kelner

NINIWA SP. Z O.O.NINIWA SP. Z O.O.
Lubliniec

-Dbanie o czystość i odpowiednie nakrycie stołu (np. ułożenie sztućców), -Witanie gości i wskazywanie im właściwego stolika, -Podawanie menu oraz udzielanie informacji na temat oferty lokalu gastronomicznego, -Przyjmowanie zamówień od klientów, -Przynoszenie gościom zamówionych przez nich dań i napo...

01.02.202401.02.2024

KELNER

Lubliniec

Zakres obowiązków: -Dbanie o czystość i odpowiednie nakrycie stołu (np. ułożenie sztućców), -Witanie gości i wskazywanie im właściwego stolika, -Podawanie menu oraz udzielanie informacji na temat oferty lokalu gastronomicznego, -Przyjmowanie zamówień od klientów, -Przynoszenie gościom zamówionych pr...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0297 s