Filtruj

Praca Geofizyk

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

KSIĘGOWY

SM GEOFIZYKASM GEOFIZYKA
Toruń

Zakres obowiązków: zgodnie z regulaminem organizacji SM Geofizyka Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne średnie zawodowe staż pracy ogółem - lata: 5 wymagane 5 lat doświadczenia w księgowości, sprawna obsługa komputera, obsługa programów finansowo- księgowych...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. marketingu

SOFIIA TYKHASOFIIA TYKHA
Kraków

Firma Geopartner Geofizyka - poszukuje osobę ze znajomością języka angielskiego i niemieckiego na stanowisko specjalista ds. marketingu Zakres obowiązków: • poszukiwanie nowych klientów, • wyjazdy na spotkania do Niemiec, Unia Europejska • prowadzenie rozmów z firmami; • dbanie o dobry wizerune...

04.04.202404.04.2024

SPRZEDAWCA GAZU W BUTLACH

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE GEOFIZYKA TRANS-GAZ SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE GEOFIZYKA TRANS-GAZ SP. Z O.O.
Toruń

Zakres obowiązków: Sprzedaż butli gazowych klientom indywidualnym; napełnianie butli gazem propan-butan pod nadzorem i ich wywóz do kontrahentów; wystawianie faktur i paragonów; zakończenia zmian - raport kasowy i sprzedażowy dzienny oraz miesięczny. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wyks...

19.03.202419.03.2024