Filtruj

Praca Globale Ressource Humaine Sp Z O - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Informatyk ds. e-commerce

GLOBALE RESSOURCE HUMAINE SP. Z O.O.GLOBALE RESSOURCE HUMAINE SP. Z O.O.
Rzeszów

Opis stanowiska: Administrowanie systemami, programami, aplikacjami zainstalowanymi na komputerach i serwerach oraz lokalną siecią komputerową i nadzór nad eksploatacją systemów, Wdrażanie i aktualizowanie procedur bezpieczeństwa informacji, czuwanie nad bezpieczeństwem przepływu informacji oraz mon...

22.03.202422.03.2024

Brygadzista - farmy fotowoltaiczne - Niemcy

Łódź, Lublin, Rzeszów, Kraków, Kielce, Wrocław, Gdańsk

Opis stanowiska: Nadzorowanie budowy farmy fotowoltaicznej zgodnie z harmonogramem i ustalonymi terminami. Zapewnianie przestrzegania obowiązujących procedur i standardów bezpieczeństwa na placu budowy. Skuteczna komunikacja z kierownictwem i pracownikami, koordynacja działań w ramach projektu. Przy...

21.03.202421.03.2024

Magazynier/Pakowacz - bez doświadczenia

Głogów Małopolski

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwa...

20.03.202420.03.2024