Filtruj

Praca Glowny - Szczyrk

301-303 z 303 ofert pracy

Przyjmę pomocników i fachowców wykończenia wnętrz

MACIEKMACIEK
Bielsko-Biała

Obowiązki: Wykonywanie prac wykończeniowych (malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, montaż zabudowy GK). Prace remontowe (renowacje łazienek, kuchni, salonów). Montaż elementów wyposażenia wnętrz (drzwi, okna, armatura sanitarna). Prace ogólnobudowlane (murowanie, tynkowanie, ocieplanie bud...

10.10.202310.10.2023
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca monter maszyn / mechanik maszyn

KRYSTIANKRYSTIAN
Przyborów

KMS Service zajmuje się montażami, remontami i demontażami linii produkcyjnych. Specjalizujemy się w montażach linii rozlewniczych do produkcji napojów. Pracujemy głównie na terenie Europy. Poszukujemy pracowników z doświadczeniem w wyżej wymienionym zakresie, tzn na stanowiska: Monter maszyn i...

30.09.202330.09.2023
od 65 zł

Zatrudnimy kierowcę C+E na kierunek Czechy-Węgry netto 8100zl fix

DARIUSZDARIUSZ
Cieszyn

Zatrudnimy kierowcę kategorii C+E w transporcie międzynarodowym w kierunku Czechy - Węgry. Prace można podjąć od 2.9.2024! Wynagrodzenie (netto) w czystym na konto (rękę) od 48 000 Kč to jest cca 8100zł/ FIX miesiąc do 52 000 Kč cca 8800zl. Jeździ się z Czech (okolice Ostravy) do Węgier (okolic...

17.09.202317.09.2023
od 8100 zł