Filtruj

Praca w Górki

136-138 z 138 ofert pracy

MAGAZYNIER

ANITEX SP. Z O.O.ANITEX SP. Z O.O.
Lgota

Zakres obowiązków: Przyjmowanie do magazynu i wydawanie z magazynu produktów oraz tworzenie dokumentów magazynowych; prowadzenie ewidencji produktów i materiałów w programie oraz kontrola stanu faktycznego magazynu; należyte rozmieszczenie w magazynie materiałów według grup, asortymentów, rodzajów i...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię Instalatorów Wentylacji (do przyuczenia) !

ECOFANECOFAN
Konopiska

ECOFAN w związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukuje do pracy Monterów Wentylacji i Klimatyacji: Oczekiwania- wysoka kultura osobista,- systematyczność i dbałość o detale,- mile widziane doświadczenie montażu instalacji np: wentylacyjnych lub elektrycznych, hydraulicznych itp. Główne zadania:...

Praca w Monachium

KUZAKONRAD1KUZAKONRAD1
Kalej

Witam, Poszukuję podwykonawców do pracy na budowie w zawodach murarz, cieśla szalunkowy. Praca od początku czerwca. Pomoc w znalezieniu mieszkania. Język niemiecki nie jest wymagany. Stawka od 25 Euro. Więcej informacji udzielę telefonicznie....

12.05.202412.05.2024
od 100 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie