Filtruj

Praca Gornik - Czechowice-Dziedzice

16-18 z 18 ofert pracy

GÓRNIK EKSPLOATACJI PODZIEMNEJ

TYSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GÓRNICZE SP. Z O.O.TYSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GÓRNICZE SP. Z O.O.
Tychy

Zakres obowiązków: Praca pod ziemią na terenie kopalń woj. Śląskiego: KWK Szczygłowice, Knurów. Kontakt telefoniczny z pracodawcą. Podania składać e-mailem: tpg@onet.pl. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

03.04.202403.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

FEDROTECH Sp. z o.o. Przyjmie do Pracy

FEDROTECHFEDROTECH
Żory

Firma FEDROTECH Sp. z o.o. Poszukuje do pracy pod ziemią w Kopalniach JSW Osoby Dozoru pod ziemią Górników pod ziemią Ślusarzy pod ziemią Elektryków pod ziemią Zapraszamy Również Emerytów Górniczych Oferujemy: Atrakcyjne i konkurencyjne na rynku wynagrodzenie, Wysoko płatne dniówki weekendow...

27.03.202427.03.2024
od 6500 zł

Zatrudnienie w branży górniczej - praca na kopalniach JSW i PGG

BARBARABARBARA
Jastrzębie-Zdrój

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Górnicze „ROW-JAS” Sp. z o.o. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Kasztanowej 2 rozpoczęło swoją działalność w 1998r. Jest specjalistycznym przedsiębiorstwem zajmującym się usługami w zakresie podziemnego budownictwa górniczego oraz produkcją konstrukcji stalowych. ...

09.01.202409.01.2024