Filtruj

Praca w Gorzów Wielkopolski

31-33 z 33 ofert pracy

Fizjoterapeuta/technik masażysta

REH-MEDICAREH-MEDICA
Staw

Gabinet masażu I fizjoterapii w Stawie koło Wielunia poszukuje fizjoterapeuta bądź technika masażu Oferujemy - Kursy i szkolenia niezbędne do pracy w naszym gabinecie - Praca w swobodnej atmosferze - Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych Wymagania - Wykształcenie wyższe (licencjat, magister),...

21.04.202421.04.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

WYCHOWAWCA

ZACHODNIOPOMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP W SZCZECINIEZACHODNIOPOMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP W SZCZECINIE
Barlinek

Zakres obowiązków: Prowadzenie grupy wychowawczej oraz dokumentacji pedagogicznej (m.in. dzienniki wychowawcze, indywidualny plan wychowawczy) w zakresie realizacji działań opiekuńczo-wychowawczych jednostki, w tym m.in: systematyczna analiza frekwencji na zajęciach szkolnych i podejmowanie stosown...

18.04.202418.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Dantem,Łochowo, Grabowa, inwentaryzacja

JOBMAN GROUP SP. Z O.O.JOBMAN GROUP SP. Z O.O.
Witnica

Pomoc przy inwentaryzacji - oferta pracy tymczasowej Termin: 28.05.2024 OBOWIĄZKI: - liczenie towaru- dbanie o czystość stanowiska pracyWYMAGANIA: - dyspozycyjność dnia: 28.05.2024- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy- pełnoletniość- komunikatywność i odpowiedzialnośćOFERUJEMY:- umowę zlecenie...

15.04.202415.04.2024