Filtruj

Praca Gospodarka - Kędzierzyn-Koźle

16-18 z 18 ofert pracy

Magazynier z UDT (RMU/05/24)

WEEGREEWEEGREE
Racibórz

Magazynier z UDT Miejsce pracy: Racibórz Stawka: 5000 brutto Typ umowy: umowa zlecenie Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie / gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym Poszukujemy zdecydowanych pracowników. Praca w firmie specjalizującej się w produkcji słodyczy. Opis stanowiska: Realizacja procesu g...

25.04.202425.04.2024

TECHNIK ADMINISTRACJI W WYDZIALE GEODEZJI, KARTOGRAFII, KATASTRU I GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI

Strzelce Opolskie

Zakres obowiązków: Zgodny z przedłożonym programem stażu przez Organizatora tj. Starostwo Powiatowe w Strzelcach Opolskich, 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Jordanowska 2 Kontakt: 77 44 01 757, e-mail: kadry@opwiatstrzelecki.pl Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - obsługa ...

23.04.202423.04.2024

Specjalista ds. gospodarki magazynowej

MULTISERWIS SP. Z O.O.MULTISERWIS SP. Z O.O.
Krapkowice

Nasze oczekiwania: minimum 3 letnie doświadczenie na ww. lub podobnym stanowisku uprawnienia do obsługi wózka widłowego umiejętność obsługi programów Microsoft Office (MS Excel, MS Word, MS PowerPoint) oraz Outlook, Teams zdolność do efektywnej komunikacji z członkami zespołu, innymi działami firmy ...

17.04.202417.04.2024