Filtruj

Praca Gospodarstwo - Olsztyn

16-18 z 18 ofert pracy

ROBOTNIK

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Dobre Miasto

Numer oferty: StPr/24/0429Obowiązki:Obsługa inwentarza żywego w gospodarstwie (konie)Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. TWykształcenie:średnie zawodowe, kierunek: rolnikMiejsce pracy: Fabryczna 6A, 11-040 Dobre Miasto, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazursk...

15.05.202415.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

ROBOTNIK

ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. BISKUPA IGNACEGO BŁAŻEJA KRASICKIEGO W SMOLAJNACHZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. BISKUPA IGNACEGO BŁAŻEJA KRASICKIEGO W SMOLAJNACH

Zakres obowiązków: Obsługa inwentarza żywego w gospodarstwie (konie) Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. T...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR MASZYN ROLNICZYCH/MECHANIK

GOSPODARSTWO ROLNE ADRIAN WAGNERGOSPODARSTWO ROLNE ADRIAN WAGNER
Mokiny

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn rolniczych, prace przy produkcji rolniczej Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B + E Godziny pracy: praca w dwóch zmianach w godzinach 7.00-22.00 Dodatkowe informacje: możliwość zakwaterowania Umowa na okres pró...

07.05.202407.05.2024