Filtruj

Praca Grafik - Puławy

31-32 z 32 ofert pracy

POKOJOWA

OŚRODEK ODNOWY BIOLOGICZNEJ FENIKS HALINA ZUBRZYCKAOŚRODEK ODNOWY BIOLOGICZNEJ FENIKS HALINA ZUBRZYCKA
Nałęczów

Zakres obowiązków: sprzątanie pokoi hotelowych Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pokojowa staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 1 umowa na okres próbny na 3 m-cy z możliwością przedłużenia umowa na pół etatu lub na cały etat praca wg grafiku (w godz. 9-18) wymagane d...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent Klienta Drogerii Dęblin Rynek 40

ROSSMANN SDP SP. Z O.O.ROSSMANN SDP SP. Z O.O.
Dęblin

Twój zakres obowiązków aktywna praca z Klientem na sali sprzedaży i podczas obsługi kasowej, bieżąca praca z towarem - zdarza się, że także w porze nocnej (np. podczas dostaw), prowadzenie zmiany, podczas której zorganizujesz pracę sobie i współpracownikom, bieżące dbanie o wizerunek drogerii, ...

19.04.202419.04.2024