Filtruj

Praca Grafton Recruitment Sp Z O - Bydgoszcz

1-2 z 2 ofert pracy

Kierownik Zespołu Sprzedaży

GRAFTON RECRUITMENT SP. Z O.O.GRAFTON RECRUITMENT SP. Z O.O.
Bydgoszcz

Zarządzanie zespołem specjalistów ds. sprzedaży telefonicznej (~10 osób) Delegowanie zadań, rozdzielanie leadów Odpowiedzialność za realizację celów zespołu Wyznaczanie celów ilościowych i jakościowych (np. liczba połączeń, liczba ofert), monitorowanie ich realizacji, motywowanie pracowników do dzia...

25.03.202425.03.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Regionalny menedżer sprzedaży (żywienie zwierząt - bydło)

Bydgoszcz

Twoje zadania: sprzedaż komponentów żywieniowych dla bydła pozyskiwanie klientów w podległym województwie badanie potrzeb gospodarstw i doradzanie klientom opracowywanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów doradztwo techniczne oraz żywieniowe Czego oczekujemy: co najmniej 2 lata doświadczenia...

23.03.202423.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0309 s