Filtruj

Praca Group One - Tarnów

31-33 z 33 ofert pracy

Pomocnik w Firmie Wentylacyjno-Grzewczej

RUBI GROUPRUBI GROUP
Zakliczyn

Firma specjalizująca się w wentylacji i systemach grzewczych poszukuje osoby na stanowisko pomocnika. Wymagania: - Chęć zdobywania nowych umiejętności - Solidność i sumienność w wykonywaniu obowiązków Oferujemy: - Pracę 5dni w tygodniu - Przyjazną atmosferę pracy - Możliwość zdobycia cennego doświ...

27.05.202427.05.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA KAT. C

ENIGMA GROUP SP. Z O.O.ENIGMA GROUP SP. Z O.O.
Wola Dębińska

Zakres obowiązków: Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego materiału, dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii, prowadzenie dokumentacji jazdy. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C Wymagania: ważna karta kierowcy oraz akt...

18.04.202418.04.2024

Kierowca kat. C

Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego materiału, dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii, prowadzenie dokumentacji jazdy....

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0395 s