Filtruj

Praca Grupa Sos - Grodków

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik Ochrony Gródków

GRUPA SOSGRUPA SOS
Grodków

Grupa Sos sp. z o.o. ma pozycję lidera w branży z zakresu bezpieczeństwa oraz serwisu sprzątającego w całej Polsce. Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONY Miejscowość: Gródków / k.Będzin Oferujemy: pracę od zaraz terminowe wypłacanie wynagrodzenia,...

06.02.202406.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Serwis sprzątający Gródków

Grodków

Jesteśmy nowoczesną firmą o rodzinnych korzeniach z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Zapraszamy kobiety i mężczyzn zainteresowanych pracą na stanowisku: Miejsce Pracy : Gródków - Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności [umowa o pracę] WYMAGANA KSIĄŻECZKA SANEPID...

28.06.202328.06.2023
od 27 zł

Pracownik produkcji w Holandii bez znajomości języka

nowa oferta
EURO PERSONNEL S.C.EURO PERSONNEL S.C.
Przechód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prace produkcyjne: pakowanie, sortowanie, układanie różnych produktów spożywczych - sosów, hamburgerów, kielbaskek, ciastek, warzyw, cebulek kwiatowych, kwiatów prace w magazynie praca przy taśmie etykietowanie oraz inne prace zależne od potrzeb firmy WYMAGANIA: motywacja dostępno...

20.04.202420.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0164 s