Filtruj

Praca Grze - Opole

31-33 z 33 ofert pracy

Animator dla dzieci

AGENCJA PRACY GOWORK.PLAGENCJA PRACY GOWORK.PL
Opole

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na sta...

10.05.202410.05.2024

Lakiernik Ślusarz Niemcy

OLIMPIA GRALAOLIMPIA GRALA
Łubniany

Poszukujemy pracowników do pracy na terenie Niemiec w zawodach: Lakiernik - ślusarz Oferujemy: -umowę o pracę - dwujęzyczna -ubezpieczenie w niemieckich kasach chorych - AOK, DAK, KKH -podatki odprowadzane do niemieckich urzędów skarbowych - możliwość otrzymania zwrotu podatku możliwość staran...

31.05.202431.05.2024
od 10000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL MUZYKI

KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK W WIERZBIU IM. GENERAŁA WŁADYSLAWA ANDERSAKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK W WIERZBIU IM. GENERAŁA WŁADYSLAWA ANDERSA
Wierzbie

Zakres obowiązków: Obowiązki nauczyciela muzyki wynikające z organizacji pracy szkoły. Praca w wymiarze 3/22 etatu. Wymagania: wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne umiejętność gry na instrumencie-mile widziana,kwalifikacje do nauczania muzyki w szk...

17.05.202417.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,2102 s