Filtruj

Praca Handel Stala - Jelenia Góra

16-18 z 18 ofert pracy

KIEROWCA KAT. B

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE GRADIX GRAŻYNA STANAPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE GRADIX GRAŻYNA STANA
Gryfów Śląski

Zakres obowiązków: praca fizyczna (usługa wnoszenia), przewóz towarów wg wyznaczonej trasy Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykszta...

19.04.202419.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kierowca kat. B

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – USŁUGOWE “GRADIX” GRAŻYNA STANAPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – USŁUGOWE “GRADIX” GRAŻYNA STANA

praca fizyczna (usługa wnoszenia), przewóz towarów wg wyznaczonej trasy...

17.04.202417.04.2024

Praca Fizjoterapeuta

CENTRUM USŁUG MEDYCZNYCH MARCONI MEDICACENTRUM USŁUG MEDYCZNYCH MARCONI MEDICA
Bolków

OPIS MarconiMedica to jedna z największych i najnowocześniejszych placówek medycznych w regionie. Specjalizujemy się w rehabilitacji, opiece długoterminowej osób starszych, usługach fizjoterapeutycznych, opiekuńczych i pielęgniarskich. W związku z dynamicznym rozwojem usług w zakresie fizjoterapii ...

25.09.202325.09.2023
od 7000 zł