Filtruj

Praca Handel - Tarnobrzeg

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Klienta- umowa zlecenie

nowa oferta
PEOPLEPROPEOPLEPRO
Tarnobrzeg

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsługi WYMAGANIA: Spróbuj! Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, liczą się dla nas chęci i zaangażowanie! OFERUJ...

29.03.202429.03.2024

Specjalista systemów ERP

nowa oferta
FORMASTER S. A.FORMASTER S. A.
Bilcza

technologies-expected : T-SQL MS SQL responsibilities : Administracja oraz optymalizacja systemu ERP – Enova365 w obszarach: handel, finanse, kadry Bieżące wsparcie dla użytkowników systemu ERP w ramach organizacji, Optymalizacja integracji między systemami ERP a MES,WMS Rozwój systemu ERP wraz z po...

Specjalista back-office z językiem niemieckim

nowa oferta
WOST S. A.WOST S. A.
Stalowa Wola

Specjalista ds. wsparcia działu handlowego z j. niemieckim /back-office Nasze wymagania:Znajomość języka niemieckiego.Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia.Komunikatywność i orientacja na pracę zespołową.Znajomość obsługi MS Office; MS Excel na poziomie min. średnio- zaawansowanym.Umiejętn...