Filtruj

Praca Handlowiec Branza Motoryzacyjna - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Handlowiec/sprzedawca

KIMKIM
Kielce

INTER CARS S.A Kielce zatrudni handlowca/sprzedawcę Wymagane doświadczenie na ww stanowisku najlepiej w branży motoryzacyjnej...

17.04.202417.04.2024

ZAOPATRZENIOWIEC/HANDLOWIEC

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kielce

Numer oferty: StPr/24/0830Obowiązki:wg stanowiskaWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:średnie zawodowePozostałe wymagania:Zakres obowiazków; Dostarczanie zamówionych towarów do klientów. Zapewnienie obsługi klienta. Opieka nad klientami: sprzedaż części, doradztwo. Wymagania:Umiejętność pracy ...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPOLTRANS SP. Z O.O.OPOLTRANS SP. Z O.O.
Kielce

Zakres obowiązków: wg stanowiska Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Zakres obowiazków; Dostarczanie zamówionych towarów do klientów. Zapewnienie obsługi klienta. Opieka nad klientami: sprzedaż części, doradztwo. Wymagania:Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność. Czy...

04.04.202404.04.2024