Filtruj

Praca Hostessa - Kraków

16-18 z 18 ofert pracy

Poszukiwana Hostessa Kraków od 100pln/h / Kraków

GRUPA BPM SP. Z O.O.GRUPA BPM SP. Z O.O.
Kraków

BPM Promotion poszukuje Hostess na cykl klubowych imprez w klimacie RETRO lata 80te/90te. Stawka od 100 do 200pln za godzinę pracy. Szukamy osoby odważnej, przebojowej. Nie chodzi o żaden klub nocny i tego typu klimaty. Są to normalne imprezy, a Hostessa jest jednym z elementów imprezy, tworzących k...

07.05.202407.05.2024

Hostessa On-Line

APEXMEDIAAPEXMEDIA
Kraków

Obowiązki:obsługa pisemnych wiadomości z odbiorcamipowiększanie bazy odbiorcówdbanie o swoje stanowisko pracypromocja profilu internetowegoGwarantujemy:elastyczny grafik (zmiany poranne lub popołudniowe)wysokie wynagrodzenie (3500-7500)stałą współprace (legalne zatrudnienie- umowa, przejrzyste warun...

03.05.202403.05.2024

Tancerka/Hostessa

Kraków, Stare Miasto

TANCERKA/HOSTESSA DO KLUBU NOCNEGO w KRAKOWIE! Baw się dobrze i zarabiaj! Tancerka to najważniejsze stanowisko w klubie, jeśli kochasz pracę z ludźmi a taniec sprawia Ci przyjemność i chciałabyś to połączyć z wysokimi zarobkami – aplikuj już teraz! Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego możemy Cię...

23.05.202423.05.2024