Filtruj

Praca Hotelowy - Żyrardów

46-48 z 48 ofert pracy

Kelner/Kelnerka - cały etat - hotel

BIUROBIURO
Piorunów

Obowiązki: Przyjmowanie zamówień. Odpowiadanie na pytania dotyczące dań w menu. Doradzanie klientom przy wyborze dań i napojów. Komunikacja, która pozytywnie wpływa na zadowolenie klientów. Przyjmowanie zapłat. Zbieranie brudnych naczyń ze stołów. Utrzymywanie czystości stołów. Wymagania: D...

12.02.202412.02.2024
od 27 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzątanie biura i hotelu pracowniczego

KRZYSZTOF FABISIAKKRZYSZTOF FABISIAK
Gole

Poszukuję Pani do sprzątnięcia raz w tygodniu pomieszczeń biurowych oraz kwatery pracowniczej w miejscowości Gole w gminie Baranów. Umowa zlecenie, lub 1/4 etatu. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Elastyczny czas pracy. Proszę o kontakt telefoniczny pod nr 72*******77 oraz CV na adres mailowy....

08.10.202308.10.2023
od 30 zł

Pakowanie leków - prosta praca - ATRAKCYJNA STAWKA! ( Mory)

GK FARMACOLGK FARMACOL
Ożarów Mazowiecki

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania. Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu- zostańwspółtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL. Obecnie ...

04.10.202304.10.2023
od 30 zł