Filtruj

Praca Hotelu - Wisła

106-108 z 108 ofert pracy

Praca na stanowisku kelner/kelnerka

KATARZYNAKATARZYNA
Ustroń

Stanowisko: kelner/ kelnerka/ Miejsce pracy: Ustroń Hotel Kolejarz , ul Stroma Oferujemy: -elastyczny grafik -pracę w młodym zespole -możliwość awansu -szkolenia -wynagrodzenie adekwatne do umiejętności -umowę zlecenie na początek Oczekujemy: -zaangażowania -pozytywnego nastawienia do p...

29.06.202329.06.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik kawiarni Centrum Sportu Rekord

REKORDREKORD
Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków: obsługa gości kawiarni i hotelu Centrum Sportu Rekord, przygotowanie napojów i posiłków zgodnie z ustalonym menu, przygotowanie kawiarni na przyjęcie gości i grup hotelowych, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego. Nasze wymagania Znajomość technologii kulinarny...

22.06.202322.06.2023
od 27 zł

Największa sięc hotelowa ACCOR zatrudni pracownika Służby Pięter

ASIAASIA
Cieszyn

Doświadczenie zawodowe Co chcielibyśmy, abyś wniósł/ wniosła do zespołu ·Lubisz sprzątać i dbać o czystość ·Masz łatwość w organizowaniu swojej pracy ·Jesteś nastawiony/a na współpracę i komunikowanie się z różnymi osobami ·Nie masz przeciwskazań do pracy fizycznej ·Chcesz się rozwijać ·Jeste...

20.06.202320.06.2023