Filtruj

Praca Humaine

Wynagrodzenie
Oferty pracy w innych miastach
31-32 z 32 ofert pracy

Zbrojarz

GLOBALE RESSOURCE HUMAINE SP. Z O.O.GLOBALE RESSOURCE HUMAINE SP. Z O.O.

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz (w zależności od Twojej dyspozycyjności) Miejsce pracy: ok. Metz, Francja Oferujemy: Wynagrodzenie: 2500 netto wzwyż dla doświadczonych kandydatów Bezpłatne zakwaterowanie z kuchnią i łazienką Zapewnione dojazdy do pracy Praca w suchym zadaszonym obiekcie przemysłowy...

16.04.202416.04.2024

Grafik Komputerowy/Dział Marketingu

Rudna Mała

Opis stanowiska: Tworzenie makiet stron internetowych Projektowanie materiałów marketingowych Praca z fotografią produktową, packshoty oraz obróbka graficzna dopasowana do potrzeb strony www Projektowanie katalogów, ulotek produktowych Tworzenie grafik social media Wymagania: Minimum 3 lata doświadc...

11.04.202411.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0133 s