Filtruj

Praca Hydraulik - Ostróda

16-18 z 18 ofert pracy

Praca dla hydraulika, instalatora

SZYMON WOJCIECHOWSKISZYMON WOJCIECHOWSKI
Lubawa

Witam, zatrudnię hydraulika. Praca na terenie Ostródy,Iławy i okolic po 8-9 godzin dziennie. Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i chęci do pracy. Wymagania prawo jazdy kat.B....

01.04.202401.04.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU

BIOFEED SP. Z O.O.BIOFEED SP. Z O.O.
Zalewo

Zakres obowiązków: Organizacja i planowanie prac podległego zespołu techników, nadzór nad infrastrukturą techniczną zakładu (obiekty, urządzenia, linie produkcyjne), wsparcie logistyczne w zakresie dostaw części zamiennych, organizacji napraw, metod napraw, współpraca z podmiotami kooperującymi, koo...

22.03.202422.03.2024

LIDER ZESPOŁU / KOORDYNATOR PRODUKCJI

ICE-TRADE PRODUCTIONICE-TRADE PRODUCTION
Iława

Zakres obowiązków: organizacja i zarządzanie produkcją wraz z Kierownikiem Operacyjnym, odpowiedzialność za terminową realizację zamówień, lider działu produkcji (obecnie 13 osób), sporządzanie zestawień roboczogodzin dla każdej produkowanej maszyny w MS Excel, wspomaganie logistyki w zakupie części...

18.03.202418.03.2024