Filtruj

Praca Hydraulik - Pruszcz Gdański

61-63 z 63 ofert pracy

Hydraulik: Rozwijaj kompetencje przy produkcji luksusowych jachtów !

MANPOWER POLANDMANPOWER POLAND
Gdańsk

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KONSERWATOR/HYDRAULIK

LOKATORSKO-WŁASNOŚCIOWA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA WRZESZCZLOKATORSKO-WŁASNOŚCIOWA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA WRZESZCZ
Gdańsk

Zakres obowiązków: Doświadczenie w pracach konserwacyjnych i utrzymania ciągłości pracy urządzeń, węzłów, instalacji sieci cieplnych, gazowych, wodno-kanalizacyjnych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-15:30 (według grafiku ustalonego z pracodawcą). Wymagania: wykształcenie - zasadni...

20.05.202420.05.2024

Serwisant Kontenerów

MOBILBOX POLSKA SP. Z O.O.MOBILBOX POLSKA SP. Z O.O.
Gdańsk

Twój zakres obowiązków Serwis i remonty kontenerów Montaż i demontaż kontenerów Rozładunek i załadunek kontenerów Nasze wymagania Nastawienie na realizację wyznaczanych celów Prawo Jazdy kat. B Umiejętność pracy w zespole Dobra organizacja czasu pracy Mile widziane: uprawniania SEP i wózek ...