Filtruj

Praca Impresariat

Wynagrodzenie
1-2 z 2 ofert pracy

ZAGRAJ W SERIALU, FILMIE lub REKLAMIE!

nowa oferta
STARSSTARS
Bydgoszcz

Stars Impresariat Filmowy poszukuje osób do roli statystów oraz epizodystów w znanych serialach oraz filmach i reklamach.Masz trochę wolnego czasu? Chcesz zobaczyć jak wygląda praca na planie filmowym i szukasz dodatkowego źródła dochodu?ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ do naszego biura w Warszawie!STALE POSZUKUJ...

26.03.202426.03.2024

SPECJALISTA DS. IMPRESARIATU

CENTRUM KULTURY I BIBLIOTEKA PUBLICZNA GMINY REDZIKOWOCENTRUM KULTURY I BIBLIOTEKA PUBLICZNA GMINY REDZIKOWO
Głobino

Zakres obowiązków: Od Specjalisty/tki ds. impresariatu oczekujemy: 1) Samodzielnego, kompleksowego planowania i realizacji wydarzeń kulturalnych. 2) Okazyjnego redagowania tekstów i publikacji tematycznych, copywriting. 5) Przygotowywania i zamawiania produktów potrzebnych do realizacji wydarzeń. 6)...

14.03.202414.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0168 s