Filtruj

Praca Inna Branza - Psary

721-723 z 723 ofert pracy

-\u003E Doradca techniczno-handlowy ds. sprzedaży wózków widłowych

DOMINIKDOMINIK
Tarnowskie Góry

Jesteśmy firmą w branży wózków widłowych, od 20 lat zajmujemy się wynajmem, serwisem, sprzedażą wózków widłowych oraz części zamiennych - specjalizujemy się marką Linde. Poszukujemy do pracy osobę na stanowiskoPrzedstawiciel Techniczno-handlowy która zostanie wsparciem do sprawnie funkcjonującego z...

07.07.202307.07.2023
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Technik Utrzymania Ruchu - praca w Niemczech

Częstochowa

Zadania: Usuwanie błędów i usterek oraz wykonywanie prac naprawczych, konserwacyjnych i serwisowych na maszynach produkcyjnych Praca według wcześniej otrzymanych wytycznych, instrukcji Optymalizacja procesu produkcyjnego Prowadzenie dokumentacji wykonanej pracy Wymagania: Ukończenie szkoły zawodowej...

04.07.202304.07.2023

Serwisant taboru kolejowego

OBEN & COMPANY SP. Z O.O.OBEN & COMPANY SP. Z O.O.
Bytom

Jesteśmy agencją zatrudnienia Oben & Company sp. z o.o. (numer KRAZ: 30622). Specjalizujemy się w rekrutacji specjalistów z różnych branż metodą Search & Selection i Executive Search.Dla naszego klienta – doświadczonej firmy serwisowej od wielu lat specjalizującej się w kompleksowym serwisowaniu prz...

28.06.202428.06.2024
od 6 zł