Filtruj

Praca Inne Fizyczne - Pieńsk

61-63 z 63 ofert pracy

Praca Wózki Blisko Granicy Berlin

AROBA PERSONAL UGAROBA PERSONAL UG
Zgorzelec

Agencja Pracy AROBA Personal UG (haftungsbeschränkt) poszukuję Operatora wózków widłowych (magazyn z ziemniakami) Miejsce pracy: Blankenfelde-Mahlow (około 160km od Gorzowa Wielkopolskiego) Oferujemy: • 13,50 EUR brutto/h • 128 EUR diety/tydzień • bez Zeitkonta • praca na okres 2 miesięcy Wy...

27.02.202427.02.2024
od 12000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

STRAŻNIK W DZIALE OCHRONY ZK ZARĘBA

ZAKŁAD KARNYZAKŁAD KARNY
Zaręba

Zakres obowiązków: Wykonywanie czynności i zadań służbowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami. Więcej informacji o naborze: https://sw.gov.pl/praca-oferty-szukaj Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie zawodowe Wykształcenie min. średnie, oświadczen...

10.01.202410.01.2024

Meliobud Sp. z o.o. - PRACA OD ZARAZ

MELIOBUDMELIOBUD
Nowogrodziec

Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych MELIOBUD Sp. z o.o., poszukuje osób na stanowisko: Mechanik - tel 69*****76 Majster robót budowlanych -tel 73*****21 instalator wod.kan. - pracownik fizyczny - tel 73*****21 Operator koparko-ładowarki - tel 69*****76 Oferujemy: umo...

01.08.202301.08.2023
od 4600 zł