Filtruj

Praca Inspektor Obslugi - Żory

61-62 z 62 ofert pracy

Pracownik/-czka Sektora Logistyki

CASTORAMA POLSKACASTORAMA POLSKA
Rybnik

Opis stanowiska: przyjmowanie oraz rozpoznanie towaru obsługa strefy odbioru towaru właściwe rozmieszczenie produktów na terenie sklepu i magazynu wysyłanie reklamacji nadzór nad gospodarowaniem opakowaniami zwrotnymi w sklepie Wymagania: zaangażowanie umiejętność pracy indywidualnej i w zes...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier - praca dla każdego!

DSV SERVICES SP. Z O.O.DSV SERVICES SP. Z O.O.
Gliwice

Jeśli lubisz pracować z ludźmi i masz pozytywnie nastawienie do życia dodatkowo potrzebujesz pracy sezonowej i jesteś dyspozycyjny do pracy zmianowej to koniecznie aplikuj! Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy w magazynie z asortymentem sportowym (obuwie, odzież, sprzęt) Nie wymagamy doświad...

od 30 zł