Filtruj

Praca Inspektor - Poznań

226-228 z 228 ofert pracy

Doradca(-czyni) Handlowy (-a)

CASTORAMACASTORAMA
Komorniki

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku zapewnia miłą i fachową obsługę Klientów sklepu w zakresie sprzedaży produktów sektora. Uczestniczy w zaopatrzeniu i utrzymaniu sektora oraz wykonuje inne zadania powierzone przez przełożonego. Wymagania: · zorientowanie na obsługę Klienta i za...

08.07.202308.07.2023
od 5400 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Przewoźnik | GLS | Poznań/Głuchowo

GLS POLAND SP. Z O.O.GLS POLAND SP. Z O.O.
Głuchowo

GLS Poland uważamy, że każda paczka to niepowtarzalna historia. Twórz ją razem z nami jako: PRZEWOŹNIK i pomóż nam dostarczać przesyłki do naszych zadowolonych Klientów. Nie musisz mieć doświadczenia w branży kurierskiej – wszystkiego Cię nauczymy. Lokalizacja GLS: Poznań/Głuchowo Teren do ob...

19.06.202319.06.2023
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

(PS) Praca magazynowa - od zaraz!

HUMAN & HUNTER SP. Z O.O.HUMAN & HUNTER SP. Z O.O.
Sady

Human&Hunter Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 6664 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Aktualnie poszukuje...

23.05.202323.05.2023
od 5000 zł