Filtruj

Praca Inspektor - Środa Wielkopolska

31-33 z 33 ofert pracy

Fizjoterapeuta w warunkach domowych / powiat poznański

EURO-MEDEURO-MED
Pobiedziska

Grupa Medyczna Euro-Med sp. z o.o. poszukuje fizjoterapeutów do współpracy w ramach rehabilitacji domowej na terenie województwa wielkopolskiego Miejsce pracy : POBIEDZISKA, Komorniki, Rokietnica Pracownik będzie odpowiedzialny za: realizację cyklu terapeutycznego w domu pacjenta według wskazań ...

31.01.202431.01.2024
od 9000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Operator wózka widłowego, Komorniki

DSV SERVICES SP. Z O.O.DSV SERVICES SP. Z O.O.
Komorniki

Do naszego magazynu DSV w Komornikach poszukujemy osób na stanowisko: Operator wózka widłowego (reach-truck) z UDT MIEJSCE PRACY – Krzysztofa Kolumba 8, 62-052 Komorniki Praca polegająca na: rozładunek, załadunek towaru umieszczanie towaru na regałach, kontrola jakościowa i ilościowa towarów, p...

21.11.202321.11.2023
od 6000 zł

Doradca(-czyni) Handlowy (-a)

CASTORAMACASTORAMA
Komorniki

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku zapewnia miłą i fachową obsługę Klientów sklepu w zakresie sprzedaży produktów sektora. Uczestniczy w zaopatrzeniu i utrzymaniu sektora oraz wykonuje inne zadania powierzone przez przełożonego. Wymagania: · zorientowanie na obsługę Klienta i za...

08.07.202308.07.2023
od 5400 zł
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0272 s