Filtruj

Praca Instalacje Przemyslowe - Olsztyn

16-18 z 18 ofert pracy

Elektryk/ Elektromonter, praca w Niemczech

MARPOL ELEKTROMARPOL ELEKTRO
Olsztyn

Marpol Elektro to prężnie rozwijający sięogólnoeuropejski wykonawca usług w branży przemysłowych instalacji elektrotechnicznych. Firma od 10 lat działająca na rynku. Zatrudniamy około 70 osób i realizujemy stale około 20 projektów w całej Europie. W związku z prężnym rozwojem naszej firmy do naszego...

29.04.202429.04.2024
od 6000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

OPERATOR URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE USŁUGOWO-HANDLOWE PROSPER SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE USŁUGOWO-HANDLOWE PROSPER SP. Z O.O.
Łukta

Zakres obowiązków: obsługa i nadzór instalacji chłodniczej Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - operator maszyn przemysłowych staż pracy ogółem - lata: 2...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MECHANIK, ELEKTROMECHANIK MASZYN PRZEMYSŁOWYCH

ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO PARMA SP. Z O.O.ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO PARMA SP. Z O.O.
Łukta

Zakres obowiązków: montaż, instalacja, naprawa, konserwacja I NAPRAWA MASZYN PRZEMYSŁOWYCH DO OBRÓBKI MIĘSA, Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe...

24.05.202424.05.2024