Filtruj

Praca Instytucja - Ostrołęka

1-2 z 2 ofert pracy

WYCHOWAWCA (MIESJCE PRACY OSTROŁĘKA)

MAZOWIECKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W WARSZAWIEMAZOWIECKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W WARSZAWIE
Ostrołęka

Zakres obowiązków: - przestrzeganie uregulowań prawnych w zakresie organizacji i realizacji kształcenia, szkolenia i przygotowywania zawodowego oraz wychowania i opieki uczestników; - organizowanie i realizacja różnych form pracy wychowawczej oraz aktywnych form spędzania czasu wolnego; - udział w...

18.03.202418.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator Wózka Jezdniowego / Magazynier

AGRANA FRUIT POLSKA SP. Z O.O.AGRANA FRUIT POLSKA SP. Z O.O.
Ostrołęka

AGRANA Fruit Polska Sp.zo.o. firma działająca w sektorze przetwórstwa owocowo-warzywnego, z siedzibą w Ostrołęce, oddział międzynarodowej Grupy AGRANA, poszukuje kandydatów na stanowisko Operatora Wózka Jezdniowego Kluczowe zadania: obsługa magazynu surowców / magazynu wysyłek Wymagania: akt...

24.01.202424.01.2024