Filtruj

Praca Interkadra Sp Z O - Niedźwiedź

16-17 z 17 ofert pracy

Regionalny specjalista ds. rekrutacji

INTERKADRA SP. Z O.O.INTERKADRA SP. Z O.O.
Kraków

Zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie kandydatów na terenie południowej/ północnej Polski Prowadzenie pierwszego etapu rekrutacji ( 90% rekrutacje telefoniczne) Poszukiwanie nowych możliwości pozyskania kandydatów Analiza potencjału danej lokalizacji pod kątem skutecznego pozyskania kandydatów Mon...

11.05.202411.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Specjalista/-ka ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

Kraków

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania, posiadamy certyfikat nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. W związku ze stałym rozwojem dzia...

10.05.202410.05.2024