Filtruj

Praca Intermarche

16-18 z 18 ofert pracy

Kasjer Sprzedawca z lada tradycyjna

INTERMARCHEINTERMARCHE
Zielona Góra

Obowiązki: Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego. Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy. Obsługa lady tradycyjnej Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy. Wykładanie towaru i dbanie o właściwą ekspozycję produktów. Przyjmowanie dostaw towarów. Kontrola termi...

22.05.202422.05.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ochrony

Szczecin

Centuria sp. z o.o. poszukuje kandydata do pracy na stanowisku: Pracownik ochrony Miejsce pracy: sklep Intermarche przy ul. Chopina 27, Szczecin. Wymagania: dyspozycyjność do pracy zmianowej doświadczenie na obiektach handlowych Zapraszamy do kontaktu....

21.05.202421.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Wykładanie warzyw i owoców na 2 zmiany

Olsztyn

Intermarche w Olsztynie (ul. Dorantta 20) zatrudni pracownika działu warzywa/ owoce, na pełny etat. Wykładanie towaru, zamieszczanie cen, zachowanie czystości. Proszę złożyć CV, na rozmowę zaprosimy przez Lento....

20.05.202420.05.2024