Filtruj

Praca Internet E Commerce - Wrocław

46-48 z 48 ofert pracy

Specjalista / Specjalistka ds. Zakupów Książek

ANTYKWARIAT I KSIĘGARNIA TEZEUSZ SP. Z O.O.ANTYKWARIAT I KSIĘGARNIA TEZEUSZ SP. Z O.O.
Wrocław

Antykwariat i Księgarnia Tezeusz Sp. z o.o. to lider branży antykwarycznej e-commerce w Polsce. W 13 roku istnienia firmy wchodzimy w okres biznesowej dojrzałości, a jednocześnie dynamicznego rozwoju związanego z eksplozją rynku e-commerce. Pozyskujemy ponad 1 mln książek używanych rocznie, dzięki c...

26.04.202426.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Front-end Developer (Prestashop)

SELLISIONSELLISION
Wrocław

Wymagane, HTML, CSS, PHP, JavaScript, MySQL, PrestaShopO projekcie, Dołączysz do zespołu projektowego, który odpowiada za wdrożenia i rozwój nowych sklepów internetowych na podstawie jasno zdefiniowanych etapów, wymagań funkcjonalnych oraz projektu graficznego. Wdrożenia te realizowane są zazwyczaj ...

od 10000 zł

New Business Representative

GAMERSEOGAMERSEO
Wrocław

Opis stanowiska: UWAGA. Jeżeli lubisz wyzwania - to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. W GamerSEO poszukujemy handlowca z doświadczeniem w branży gamingowej , który będzie odpowiedzialny/a za realizację planów sprzedażowych, aktywne pozyskiwanie klientów poprzez budowanie relacji, prezentacje ofert...

od 5000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0277 s