Filtruj

Praca Introligator - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

Introligator

INTROLIGATORNIAINTROLIGATORNIA
Kraków

Introligatornia w Krakowie-Czyżynach zatrudni Introligatorów (falcerka, gilotyna, niciarka, laminator) z doświadczeniem, introligatorów do prac ręcznych.Oferujemy zatrudnienie na uzgodnionych wspólnie warunkach.Praca w systemie zmianowym, lub na popołudnia, również w niepełnym wymiarze godzin.Zainte...

05.04.202405.04.2024

Krojczy / krajacz - Kraków, 2-zmiany

PRACAPRODUKCJA.PLPRACAPRODUKCJA.PL
Kraków

Poszukujemy introligatora specjalizującego się w obsłudze krajarki.Stałe zatrudnienie, praca na północy Krakowa (okolice Bronowic) Telefon kontaktowy: 514505541....

04.04.202404.04.2024

INTROLIGATOR

nowa oferta
Sułkowice

Zakres obowiązków: wykonywanie czynności introligatorskich, insertowanie, pakowanie gotowego wyrobu Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 3...

23.04.202423.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0423 s