Filtruj

Praca Introligator

Wynagrodzenie
Introligator - inne oferty pracy
31-33 z 33 ofert pracy

introligator(nr 0001)

DRUKARNIA COLOR-PRINT SP. J.DRUKARNIA COLOR-PRINT SP. J.
Bydgoszcz

Opis stanowiska: - odbieranie ze sklejarki gotowych sklejonych pudełek - sortowanie, liczenie, składanie, pakowanie paczek Oferujemy: - zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się drukarni w oparciu o umowę o pracę, docelowo umowę na czas nieokreślony - atrakcyjne i stabilne zatrudnienie,...

02.01.202402.01.2024

Introligator

WALSTEAD GROUPWALSTEAD GROUP
Starachowice;ul. Bema;2c

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu obsługującego maszynę introligatorską. samodzielna obsługa wybranych modułów maszyny (ustawianie parametrów pracy urządzeń, bieżąca kontrola ich działania w trakcie pracy maszyny), techniczne działania pomocnicze na maszynie oraz prace konserwuj...

08.09.202308.09.2023

Introligator -operator sztancy / laminatora Tychy

WOJCIECHWOJCIECH
Tychy

Firma poligraficzna z Tychów poszukuje osoby na stanowisko introligatora operatora maszyny sztancującej oraz foliarki . Praca w systemie 2 zmianowym na pełny etat ale istnieje możliwość zatrudnienia na część etatu lub dorywczo. Wymagamy doświadczenia w pracy na maszynach introligatorskich najlepiej...

23.04.202323.04.2023
od 4300 zł