Filtruj

Praca Inzynier Jakosci Elektronika - Kąty Wrocławskie

16-18 z 18 ofert pracy

Praca Niemcy - Inżynier jakości / rezydent (branża automotive)

KAROLINAKAROLINA
Wrocław

Aktualnie donaszego zespołu poszukujemy kandydatów nastanowisko Inżynier jakości / rezydent. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: zarządzanie problemami dotyczącymi jakości, analiza iraportowanie wyników kontroli jakości orazidentyfikacja obszarów wymagających poprawy, zapewnienie zgodności znormami iprzepisami b...

18.03.202418.03.2024
od 12900 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Inżynier jakości

Wrocław

Zadania: Udział w kwalifikowaniu nowych produktów, maszyn, urządzeń Zwalnianie produktu do obrotu, półproduktu i surowca do przerobu Prowadzenie oraz udział w projektach zorientowanych na poprawę jakości procesu, bezpieczeństwa oraz redukcję kosztów (ciągłe doskonalenie) Współpraca z innymi działami...

15.03.202415.03.2024

Inżynier jakości z językiem niemieckim (k/m)

AGNIESZKAAGNIESZKA
Wrocław

Masz doświadczenie w pracy jako Inżynier jakości? Znasz narzędzia jakościowe, a komunikacja w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu? Rozwijaj swoją karierę razem z nami! Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Inżynier jakości Na tym stanowisku będziesz odpowiedz...

19.10.202319.10.2023