Filtruj

Praca Inzynier Jakosci Elektronika - Wałbrzych

1-2 z 2 ofert pracy

Młodszy Inżynier w Dziale Jakości

FAURECIAFAURECIA
Wałbrzych

Nasze oczekiwania: Wykształcenie w trakcie studiów (preferowane kierunki techniczne) lub świeżo upieczony absolwent Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację Dostępność od poniedziałku do piątku (8:00 - 16:00) Znajomość pakietu Ms Office Mile widziana wiedza technicz...

07.03.202407.03.2024

Technik/Inżynier ds. testowania układów elektrycznych (m/k)

TRENKWALDERTRENKWALDER
Świebodzice

Obowiązki: weryfikacja mechaniczna i elektryczna wyrobów na zgodność z dokumentacją, przeprowadzanie testów elektrycznych oraz funkcjonalnych wyrobów, kontrola jakości wyrobów zgodnie z wytycznymi zawartymi w instrukcjach i procedurach, współpraca przy doskonaleniu procesu testowania i kontroli jako...

19.04.202419.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0178 s