Filtruj

Praca Inzynier Materialowy - Gdańsk

16-18 z 18 ofert pracy

Specjalista ds. Wprowadzania i Utrzymania danych

ELEKTRONIKA S. A.ELEKTRONIKA S. A.
Gdynia

Partnerstwo z jakością i niezawodność , to główne wartości z jakimi identyfikuje się Elektronika S.A. Jako jeden z największych dystrybutorów urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła w Polsce z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku HVACR, wielokrotnie przekonaliśmy się o słuszności...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Inżynier budowlany Gdynia Oksywie

JOANNAJOANNA
Gdynia

Poszukujemy kandydata na stanowisko kierownik robót w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub architektonicznej. Realizujemy prace budowlane na postawie zamówień publicznych głównie remonty i budowy kubaturowe. Do obowiązków na danym stanowisku będzie należało m.in.; dbałość o porządek w miejscu...

29.04.202429.04.2024

INSPEKTOR NADZORU DO SPRAW SANITARNYCH

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA BAŁTYK W GDYNISPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA BAŁTYK W GDYNI
Gdynia

Zakres obowiązków: Przygotowywanie, sprawdzanie kosztorysów. Przestrzeganie prawidłowej realizacji robót w zakresie jakości . Dokonywanie rozliczeń ilościowo materiałowych. Uczestniczenie w przeglądach technicznych obiektów oraz przygotowywanie , sprawowanie nadzoru nad określonymi przeglądami insta...

22.04.202422.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1180 s