Filtruj

Praca Inzynier Produktu - Sosnowiec

31-33 z 33 ofert pracy

Inżynier sprzedaży / Key Account Manager

ASCS SP. Z O.O.ASCS SP. Z O.O.
Mikołów

O NAS Jesteśmy polskim producentem rozwiązań interkomowo – nagłośnieniowych pracujących w technologii IP. Dostarczamy urządzenia końcowe (interkomy IP i głośniki VoIP) oraz systemy o zaawansowanej funkcjonalności. Oferujemy rozwiązania dla różnych sektorów, w tym: ochrona obiektów bezpieczne mia...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Inżynier NPI

LINK CONSULTINGLINK CONSULTING
Tychy

ZADANIA:•Inicjowanie i organizowanie spotkań dotyczących wprowadzania nowych produktów (NPI) oraz zmian w produktach (PCA) z przedstawicielami działu zakupów, planowania, inżynierii produkcji oraz produkcji i logistyki•Koordynacja i realizacja rozwoju projektu•Ścisła współpraca z projekt managerem i...

23.05.202423.05.2024

Inżynier sprzedaży - Przedstawiciel handlowy

HYDROPOLSKAHYDROPOLSKA
Tychy

Firma Hydro Polska Sp. z o.o. to polski oddział włoskiej spółki Hydro Italia srl , która może pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym: wprojektowaniu, produkcji i instalowaniu urządzeń do uzdatniania i oczyszczania wody i ścieków oraz produkcji innowacyjnych produktów c...

17.05.202417.05.2024