Filtruj

Praca Inzynier Systemow - Gliwice

181-183 z 183 ofert pracy

Inżynier budowy / Kierownik robót

DABISDABIS
Katowice

Dynamicznie rozwijająca się firma budowlana poszukuje Kandydatów na stanowisko: INŻYNIER BUDOWY / KIEROWNIK ROBÓT Miejsce pracy: Budowy na terenie woj. Śląskiego ZAKRES ZADAŃ: Bezpośredni nadzór i koordynacja pracy sił własnych oraz podwykonawców – kontrola realizacji robót w zakresie jakości, ...

05.02.202405.02.2024
od 8000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Majster Budowy | Prowadzący

DAWIDDAWID
Katowice

Zatrudnimy majstra budowy lub brygadę kilkuosobową do budowy domów jednorodzinnych. Nasza firma PRB Jacol zajmuje się budową domów, hal, obiektów kubaturowych na terenie śląska. Oferujemy zatrudnienie w firmie z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku oraz: - samochód brygadówka - telefon służbo...

24.07.202324.07.2023
od 8000 zł

Mechanik odlewniczy - praca w Niemczech

Katowice

Obowiązki: Obsługa systemów odlewniczych / maszyn odlewniczych i robotów Współpraca i wsparcie działu w opracowaniu innowacji w procesie produkcji (zmiana produktu) Wsparcie inżyniera procesu w opracowywaniu nowych norm, procesów produkcji Wymagania: Doświadczenie zawodowe jako mechanik odlewniczy, ...

11.07.202311.07.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0791 s