Filtruj

Praca Inzynier Systemow - Wierzbica

16-18 z 18 ofert pracy

Samodzielny Konstruktor

ADAL SP. Z O.O.ADAL SP. Z O.O.
Czosnów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: projektowanie instalacji i urządzeń w oparciu o wymagania i specyfikacje projektu: instalacje lakiernicze, przygotowania powierzchni, systemy transportu, urządzenia grzewcze (piece, suszarki), przygotowywanie modeli urządzeń 3D, dokumentacji wykonawczej 2D oraz dokumentacji towar...

20.06.202420.06.2024

Inżynier Budowy ds. szalunków, Czosnów

ANNA RYDZEWSKA, BERKER DOMINIS SP. Z O.O.ANNA RYDZEWSKA, BERKER DOMINIS SP. Z O.O.
Łomianki

Jedna z największych firm budowlanych, działająca w sektorze infrastrukturalno-usługowym zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym zatrudni na stanowisku: Inżynier Budowy ds. szalunków Miejsce pracy: biuro budowy, Czosnów, woj. mazowieckie Zadania: Ewidencjonowanie oraz inwentaryzacja szalunkó...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Inżynier/Mechatronik

NUCTECH WARSAW COMPANY LIMITED SP. Z O.O.NUCTECH WARSAW COMPANY LIMITED SP. Z O.O.
Kobyłka

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o. działa w Polsce blisko 20 lat. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu działającego w branży high-tech. Nasza firma jest producentem systemów oraz urządzeń służących do kontroli bezpieczeństwa, opartych na technologii obrazowania rentgenowskiego. Nasze urzą...

05.06.202405.06.2024