Filtruj

Praca Inzynier - Goleniów

91-93 z 93 ofert pracy

Praca od zaraz - Specjalista ds. sprzedaży technicznej

KADRY SERWIS SP. Z O.O.KADRY SERWIS SP. Z O.O.
Szczecin

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta, poszukujem...

03.10.202303.10.2023
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Inżynier Procesu K/M

MONDI SZCZECIN SP. Z O.O.MONDI SZCZECIN SP. Z O.O.
Kliniska Wielkie

Mondi jest światową grupą branży opakowaniowej i papierniczej, aktywnie kształtującą przyszłość, dostarczającą zrównoważone rozwiązania na miarę potrzeb. Dział Produkcji Mondi Szczecin Sp. z o.o. potrzebuje Twojego wsparcia na stanowisku: Inżynier Procesu K/M. Twoje zadania: Analizowanie i optym...

11.08.202311.08.2023

Mechanik odlewniczy - praca w Niemczech

Szczecin

Obowiązki: Obsługa systemów odlewniczych / maszyn odlewniczych i robotów Współpraca i wsparcie działu w opracowaniu innowacji w procesie produkcji (zmiana produktu) Wsparcie inżyniera procesu w opracowywaniu nowych norm, procesów produkcji Wymagania: Doświadczenie zawodowe jako mechanik odlewniczy, ...

12.07.202312.07.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0205 s