Filtruj

Praca Ireno

61-63 z 63 ofert pracy

Kelnerka/ Kelner

FINE FOOD FACTORY IRENA DANIELAKFINE FOOD FACTORY IRENA DANIELAK
Olsztyn

Restauracja na Jarotach poszukuje zaangażowanych osób do obsługi gości. Mile widziane doświadczenie. Praca w młodym, przyjaznym zespole :)Elastyczny grafik, układany zgodnie z dyspozycjami. Dobre warunki finansów.Zapraszamy na spotkanie...

09.05.202409.05.2024

KIEROWCA WOZU ASENIZACYJNEGO

WIR WYWÓZ NIECZYSTOŚCI ANDRZEJ WENTA & IRENA WENTAWIR WYWÓZ NIECZYSTOŚCI ANDRZEJ WENTA & IRENA WENTA
Wejherowo

Zakres obowiązków: Praca na odcinku szambo-wóz asenizacyny. Praca jednozmianowa w godz: 7-15. Praca w terenie. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C...

Umowa o pracęumowa o pracę

Manicurzystka - Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris

DR IRENA ERIS S. A.DR IRENA ERIS S. A.
Warszawa

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris poszukuje obecnie osoby na stanowisko: Manicurzystka/Pedicurzystka na umowę zlecenie. Osoba pracująca na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za profesjonalne wykonywanie usług manicure i pedicure. Oczekujemy: • doświadczenie w wykonywaniu manicure i pedicure ...

08.05.202408.05.2024