Filtruj

Praca Iz Bud - Bytów

61-63 z 63 ofert pracy

Specjalista ds. dokumentacji technicznej (branża elektryczna)

GRUPA590 SP. Z O.O.GRUPA590 SP. Z O.O.
Holandia

Opis stanowiska pracy GC Energy działa w sektorze inwestycji przemysłowych w kraju i za granicą. Specjalizujemy się w montażu aparatury kontrolno-pomiarowej, automatyki przemysłowej oraz instalacji elektrycznych. Braliśmy udział w budowach wielu elektrowni, w tym atomowej, budowach terminali LNG ora...

20.07.202420.07.2024

Cieśla szalunkowy → Holandia

SEDULUS SP. Z O.O.SEDULUS SP. Z O.O.
Holandia

Cieśla szalunkowy → Holandia Miejsce pracy: Holandia Opis stanowiska Praca na szalunkach systemowych Peri, Doka Praca na prefabrykacji Montaż konstrukcji żel-bet Budowa hal z gotowych elementów Miejsce pracy : Holandia Wymagania stanowiska Minimum dwuletnie doświadczenie na w/w stanowisku pracy Mile...

16.07.202416.07.2024

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

ZIE KORNAJ SP. J.ZIE KORNAJ SP. J.
Lipnica

Zakres obowiązków: - przygotowywanie koparko-ładowarki do pracy: wykonywanie obsługi codziennej koparko-ładowarki, - wyrównywanie terenu, - wykonywanie wykopów i zasypywanie ułożonych linii kablowych odkładem urobku. miejsce pracy - place i tereny budowy zestawów złączonych-pomiarowych Wymagania: w...

20.05.202420.05.2024