Filtruj

Praca Jacek - Zgierz

16-18 z 18 ofert pracy

Kierowca C+E kolka

JACEKJACEK
Stryków

Zatrunie kierowce C+E na stale linie po kraju, praca jeden tydzien 5 dni-drugi tydzien 6 dni, weekendy czasami pracujace, najlepiej z okolic lodzi/strykowa. umowa o prace. tel 53*****20 tylko poważnych kierowców zapraszam...

15.09.202315.09.2023
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Przedstawiciel handlowy branża budowlana (stolarka otworowa)

JACEKJACEK
Łódź

Opis stanowiska: - realizacja planów sprzedażowych - budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji z klientami - pozyskiwanie nowych odbiorców produktów - doradztwo produktowo-techniczne Nasze wymagania: - wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe techniczne - prawo jazdy kat...

06.06.202306.06.2023

Specjalista ds. turystyki

JACEKJACEK
Łódź

W związku z intensywnym rozwojem zatrudnimy pracownika na stanowisku specjalisty ds. turystyki na cały etat w Biurze Podróży - Wakacje.pl Łódź-Widzew .Główne zadania na stanowisku:- sprzedaż imprez turystycznych oraz ubezpieczeń- profesjonalne doradztwo i obsługa klientów- dbanie o wizerunek biura-...

15.05.202315.05.2023
od 5700 zł