Filtruj

Praca Jak Bud - Łukowisko

46-48 z 48 ofert pracy

Brygadzista / Pracownik Budowlany / Brukarz / Pomocnik

PATRYKPATRYK
Biała Podlaska

Zatrudnimy pracowników budowlanych, brukarzy i pomocników do firmy budowlanej, . Praca przy budowach placów zabaw, układaniu kostki brukowej, montażu ogrodzeń, zakładaniu ogrodów. Praca w okolicy Białej Podlaskiej w godzinach 7-17. Zapewniamy : dojazd na miejsce budowy, miła atmosfera, praca w mał...

11.02.202411.02.2024
od 30 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla inżyniera budownictwa okolice Międzyrzec Podlaski

ZBIGNIEW BŁASZCZUKZBIGNIEW BŁASZCZUK
Międzyrzec Podlaski

Generalny wykonawca firma CAN DOM Sławomir Hryciuk specjalizująca się w budownictwie przemysłowym i kubaturowym zatrudni inżyniera budownictwa na stanowisku inżyniera budowy z doświadczeniem w pracy na budowie (znajomość technologii wykonawczych konstrukcji żelbetowych ) . Interesują nas osoby prac...

01.02.202401.02.2024

Handlowiec/Kierownik Projektu- Branża Konstrukcji Stalowych

ON-TIME SOLUTIONS SP. Z O.O.ON-TIME SOLUTIONS SP. Z O.O.
Chromna

OPIS Stanowiska: HANDLOWIEC/Project Menager/Kierownik Budowy, związany z branżą. Posiadający portfel doświadczenia jak i kontaktów związanych z inwestycjami w Polsce jak i poza granicami RP. Masz dość: Korporacyjnej przeciętności ? Niekończących się spotkań firmowych ? Uzupełniania coraz to now...

12.12.202312.12.2023
od 8000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0291 s