Filtruj

Praca Jak Bud - Parczew

16-18 z 18 ofert pracy

MURARZ

DACH - ŁUK ŁUKASZ POŻAROWSZCZYKDACH - ŁUK ŁUKASZ POŻAROWSZCZYK
Tarkawica

Zakres obowiązków: - budowa i wznoszenie ścian domów jednorodzinnych Wymagania: wykształcenie - budowlane zasadnicze zawodowe umiejętność - prawo jazdy kategorii B...

16.01.202416.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca niemcy budowa prace remontowe

BARTEKBARTEK
Lubartów

Praca ogólnobudowlana bardzo Szeroki zakres pracy Niemcy nie jest wymagany język mieszkanie dapewnia pracodawca więcej informacji udzielę telefonicznie docelowe miejsce Heidelberg...

06.10.202306.10.2023
od 7000 zł

Traktorzysta, operator zamiatarki

LUKASZLUKASZ
Radzyń Podlaski

Praca traktorzysty na terenie województwa mazowieckiego opis stanowiska: - obsługa zamiatarki, beczki wodnej, - czyszczenie dojazdów do, i placu budowy - wykonanie prac konserwacyjnych - weryfikacja stanu technicznego maszyn, - naprawa usterek i uszkodzeń maszyn, wymagania: - doświadczenie p...

26.09.202326.09.2023
od 6000 zł