Filtruj

Praca Jako Elektryk - Rumia

361-363 z 363 ofert pracy

Elektryk / Elektromonter - własny projekt ! - Holandia

AN-ELEC SP. Z O.O.AN-ELEC SP. Z O.O.
Gdynia

Firma An-Elec ma ponad 17-letniedoświadczenie w prowadzeniu projektów morskich i lądowych w branży elektrycznej i ślusarskiej. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015 i certyfikat bezpieczeństwa VCA. Nie jesteśmy agencją pracy. Realizujemy własne projekty od projektowania, przez realizację, wraz z późnie...

07.08.202307.08.2023
Umowa zlecenieumowa zlecenie

ELEKTROMONTER/ ELEKTRYK napowietrznych linii WN

RAJMUNDRAJMUND
Luzino

Firma robót elektroenergetycznych szuka pracownika na stanowisko elektromonter ds. sieci napowietrznych WN. Zakres obowiązków. -remonty, budowy, kolizje, usuwanie awarii na sieciach WN Rajmund Geliński tel: 50*****88...

06.07.202306.07.2023
od 8000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Technik Utrzymania Ruchu - praca w Niemczech

Gdańsk

Zadania: Usuwanie błędów i usterek oraz wykonywanie prac naprawczych, konserwacyjnych i serwisowych na maszynach produkcyjnych Praca według wcześniej otrzymanych wytycznych, instrukcji Optymalizacja procesu produkcyjnego Prowadzenie dokumentacji wykonanej pracy Wymagania: Ukończenie szkoły zawodowej...

04.07.202304.07.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0364 s